KONTAKT

Časté otázky

Není to možné. Daniel Landa koncertuje pouze samostatně nebo v rámci velkých hudebních festivalů. 

Samostatné koncerty si agentura 2Landa s.r.o. většinou pořádá sama, ve spolupráci s jiným pořadatelem je to spíše ojediněle. 
Je nutné co nejpřesněji popsat okolnosti, možný počet diváků na sezení nebo stání a požadované datum. Popište svůj prostor co nejlépe a přiložte fotky.
Pokud máte reference z jiných akcí, uveďte je. 
Dále je důležité, jestli poptáváte akustický koncert nebo rockový. To vše posílejte na e-mail: produkce@2landa.cz
Berte prosím na vědomí, že finanční záležitosti nikdy neřešíme přes e-mail ani telefonický, ale pouze pří osobním setkání. 
Pro rok 2024 už není možné poptat koncerty v České republice. 
Pošlete dopis, do kterého přikládáte booklet nebo fotku/fotky, které chcete podepsat. Nezapomeňte napsat na lístek komu chcete podpis věnovat! 
Do obálky prosím přiložte další obálku s poštovní známkou a vaší adresou a při první příležitosti Vám zašleme podpis zpět. 
Pokud fotku nemáte, pošleme Vám vlastní. 
 
Pošlete na adresu: 
2Landa s.r.o.
V pevnosti 10/9
12800 Praha 2
Česká republika 
Bohužel to není možné. Jsou ale krajní případy, kdy to umožňujeme. Například pro těžce nemocné nebo lidi ve velkých nesnázích. To už ale vyžaduje širší popis dané situace. 
Není možné, si takto vyžádat osobní schůzku. Je ale možné, se s panem Landou setkat na oficiálních akcích, např. v rámci pravidelně zveřejňovaného otužování, akcí zlatých špendlíků, koncertů atd. 
 
Dále máte možnost napsat svoje myšlenky či vzkazy atd. do e-mailu, který pan Landa dostane. 
Administrativní dopisy, jako jsou poptávky na koncert atd. pan Landa neřeší, ale osobní vzkazy se k němu dostanou. Jen musíte počítat s časovou prodlevou, která může nastat  díky  vytíženosti pana Landy nebo jeho absenci. 
 
Nečekejte na každý vzkaz odpověď. 

Zavazujeme se, že vámi zadané osobní údaje jsou zpracovávány výhradně pro účely zpětného kontaktování a dle norem GDPR. Nebudou nikde dlouhodobě evidovány, používány k marketingovým účelům ani nebudou poskytnuty třetím stranám.

novinky do emailu

Chcete být jako první informováni o novinkách, koncertech a akcích Daniela Landy? Nechte nám svůj e-mail.